Apie mus

 • Smagu, kad užsukote į mūsų el.parduotuvė. Mano vardas Beata, ir aš jau 10 metų rengiu vaikus. Kodėl vaikus? Nes jiems parinkti aprangą yra didžiulis, bet labai smagus išsūkis. Vaikai judrūs, greitai auga ir jų skonis keičiasi akimirksniu. Rūbas ir avalynė turi tapti tarsi antra oda ir nevaržyti judesių. Taip pat būti ne tik patogūs, bet ir tvarūs, nebijoti skalbimo ar valymo. Reikia leisti vaikams išsipurvinti, nes juk taip smagu žaisti ir pažinti pasaulį.

  Mano parduotuvėje aprengsite vaikus net neiškėlę kojos iš namų! Galite būti ramūs - rūbas tarnaus ilgai ir turės dar ne vieną šeimininką!
  Dirbame su laiko patikrintais patikimais vaikiškos aprangos ir avalynės gamintojais:

  - Mamajum - tai mūsų sukurtas lietuviškas ženklas, turintis tvirtą poziciją sportinės aprangos, polo marškinių, lininių krikšto rūbelių gamyboje.

  TuTu - mieliausios kepurės ir pirštinės visiems metų laikams. Esame šio prekės ženklo oficialus atstovas Lietuvoje. Gamintojas iš Lenkijos.

  Valianly - laiko patikrinti žieminiai kombinezonai. Skandinavų dizainas.

  D.D.step odiniai ortopediniai batai - kai vaikai apsiauna šio gamintojo batus, kitų jau nebenori!  Gamintojas iš Vengrijos.

  -  ir dar daug visko: mokyklinė apranga, proginė apranga, striukės vaikams ir kt.

  Smalsu stebėti kaip vaikai auga. Smagu nors truputį prie to prisidėti.

  Tapkime DRAUGAIS ❤️

  Linkiu gero ir malonaus apsipirkimo!

   

  Su šiltais linkėjimais

  Beata  Daugėrdaitė