Apie TUTU kepurės


 • TUTU GAMINTOJO ISTORIJA

  1930-1960 m
  Bendrovė SATO Sp. z o. o. (firminių TuTu galvos apdangalų gamintojas) yra šeimos įmonė, savo istoriją pradėjusi 1930 m., kai fabriko įkūrėjas Juzef - dabartinių įmonės savininkų senelis - pasiuvo ir pardavė pirmąją kepurę. Tai buvo vyriškos kepurės, parduodamos vietinėje rinkoje.

  1960–1998 m
  Jo sūnus Stanislov išlaikė šeimos tradicijas, vystė kepurių gamybą. Gaminamų gaminių asortimentas buvo išplėstas, įtraukiant galvos apdangalus moterims, o prekyba išsiplėtė po visa Lenkija.

  1998-2003 m
  Stanislovo sūnūs pradėjo didinti rinką ir asortimentą ir tapo trečiąja karta, aistringai kuriančia galvos apdangalus ir dar daugiau. Pagrindinis naujųjų savininkų uždavinys buvo ieškoti galimybių eksportuoti produktus. Ir tada gimė idėja -…. ?

  2003–2013 m
  2003 metai yra proveržio metai! Kartu dirbančių brolių komandoje, prie kurios prisijungė Ola (Davido žmona), gimsta idėja gaminti kepures vaikams su prekės ženklu TuTu. Tai yra įmonės 10 metų intensyvaus darbo ir augimo, pradėjusiai eksportuoti savo produkciją į daugiau nei 30 pasaulio šalių. Per šiuos metus kiekvienais metais sukuriama nauja vasaros ir žiemos kolekcija, kurioje yra daugiau nei 200 produktų kiekvienam sezonui. TuTu prekės ženklą vis labiau žino ir nešioja vaikai iš Kanados, JAV, Meksikos, Irano, Anglijos, per Vakarų Europą, Rytų Europą, tolimiausi Sibiro kampeliai. Įmonės veikla vadovavosi šūkiu: „Kuriame patvarias ir patogias kepures, kurios patinka vaikams ir tėvams“.

  2013–2014 m
  Bendrovė pristato gamybos ir pardavimo valdymo sistemą, integruojančią visus įmonės gamybos procesus ir jų klientus. Prekės ženkle yra kolekcijų, skirtų įvairioms tikslinėms rinkoms ir kainų kategorijoms: „TuTu Basic“, „TuTu Sybir“, „TuTu Unique“. Prasideda naujovių procesas (stebuklingos ausys, žaislų herojai ir daug daugiau ), kuriuo TuTu stebina iki šiol.

  2015 m
  Krizė Rusijos rinkoje priverčia valdybą veikti didinant eksportą į vakarus, keičiant kolekcijos stilių ir keičiant požiūrį į įmonės valdymą. Produktų naujienos ir naujovės įmonės gyvenime pristatomos dažniau ir greičiau.
  Visuotinis atšilimas, karštos vasaros, kurių vidutinė temperatūra Vakarų Europoje viršija 28 laipsnius, įkvepia mus pristatyti produktus, apsaugančius vaikus nuo ultravioletinių spindulių. Kepurės ir kepurės su UV + 30 ir UV +50 filtrais, saugančios ne tik galvą, bet ir akis bei kaklą, tampa nepamainomu vasaros kelionių į pajūrį aksesuaru.

  2016 m
  Pradedama rinkti nauja beisbolo kamuoliukų kolekcija: TMC TuTu Mafia Caps. Mūsų ištikimi klientai yra suaugę ir paaugliai, todėl mes jiems nukreipėme šį produktą. Dabar mūsų produktus galite įsigyti sporto parduotuvėse.
  Tęsiame TMC sėkmę, pristatydami rudens-žiemos sportinių kepurių su nuotraukų spausdinimu liniją. Dabar mūsų klientai gali nuspręsti, kaip turėtų atrodyti jų kepurės. Visiškas produkto personalizavimas.

  2017 m
  Vietose: Lenkijoje, Vokietijoje, Rusijoje, Kanadoje. Mes sutrumpinome pristatymo laiką iki 3 dienų.
  15 000 produktų, kuriuos galima įsigyti kartu su rinkodaros parama, visų produktų nuotraukomis. Tai tapo pagrindine TuTu veikla. TuTu yra ne tik kepurės, bet ir visa produkto koncepcija bei jo pardavimas.

  2018 m
  Siuvimo paslaugos klientui tampa didele įmonės pajamų dalimi. Mumis pasitikėjo žinomi Vakarų Europos ir Rusijos prekės ženklai. Esame siuvimo paslaugų tiekėjai.
  „Kalvik“ yra aukščiausios kokybės merino vilnos termo apranga vaikams nuo 1 iki 14 metų. „Kalvik“ yra naujas prekės ženklas mūsų portfelyje. Sato Sp. pradeda gaminti žinomiems galvos apdangalų prekių ženklams.

  2019 m
  Megztos reklaminės kepurės, pagamintos iš lanksčių, šiltų, vandenį nukreipiančių verpalų už mažą kainą, yra produktas, skirtas reklamos kompanijoms, kurios vykdo kampanijas „galva“.
  Kartu su Japonijos įmone ruošiame naujovišką produktą „TuTu Coolbit“, kurį netrukus pamatysite.

  2020 m
  Puikiai kvėpuojantys ekologiškos vilnos gaminiai „GOTS - GLOBAL ORGANIC TEXTILE STANDARD“, pagaminti iš 100% EXSTRAFINE MERINO VILNOS ir prisilietimo CASHFEEL , tai yra TuTu atsakymas į šiltą ar šaltą žiemą 2020 m. - Peržiūrėkite mūsų kolekciją

  2021 m
  Mes 2021-uosius traktuojame kaip iššūkį ir esame arčiau gamtos nei kada nors anksčiau! Mes žinome, ką darome ir kodėl - gaminame kepurėles iš natūralios vilnos ir medvilnės pluošto, etiketėms ir kabliukams naudojame perdirbtą kartoną, pakuotėms naudojame iš vandenynų atgautą plastiką - mėgstame gaminti kepurės harmoningai su motina gamta. Gamtos artumą išreiškiame paprasčiausia kolekcija mūsų istorijoje, sumažiname ornamentus ir patenkiname praktinius poreikius gražiu, kukliu stiliumi. Mes priimame iššūkį toliau plėtoti savo įmonę ir „tutu“ prekės ženklą, nepaisant sunkumų, susijusių su COVID-19, visa mūsų komanda vis dar dirba nepakitusi, mes nenuleidžiame rankų ir dirbame toliau! 

  2022-ieji – mūsų planeta tai yra žaidimų aikštelė, kupinų energijos vaikų, kuriais mes rūpinamės ir prisiimame atsakomybę. TUTU  produktai yra 100% biologiškai skaidūs! Plastikiniai maišeliai, į kuriuos supakuojame gaminį, kad jis saugiai pasiektų Jus, yra iš plastiko, paimto iš vandenynų. Mes pristatome BIO & FAIR politiką – sekite mus ir sužinosite apie tai daugiau. Naujiena - TUTU inovacijų skyrius sukūrė naują kepurių kolekciją iš lenkiško natūralaus lino ir medvilninio pamušalo su sidabro jonais. Šis audinių rinkinys yra antialerginis, turi priešgrybelinių ir antivirusinių savybių. Ieškoti kolekcijų - Linen.by.tutu. Tarptautinės prekybos ir bendradarbiavimo pasaulyje vykstantys ekonominiai pokyčiai paskatino mus kelti klientų aptarnavimo lygį. Naujos 2D ir 3D fotografijos ir vaizdo failų sistemos dėka mes esame dar arčiau jūsų 

   

  TUTU KEPURĖS VASARAI

  TUTU kepurės su UV filtru apsaugo vaiką nuo pavojingų saulės spindulių 20 kartų geriau nei kepurės be filtro

  TUTU vasaros kepurės apsaugo vaiką nuo saulės smūgio ir apsaugo nuo skausmingų galvos, kaklo ir veido nudegimų

  Visos TUTU kepurės yra pagamintos iš 100% medvilnės, turinčios OEKO-TEX 100 standarto sertifikatą

  TUTU kepurės yra aukščiausios kokybės, saugumo, madingų spalvų ir stilių - šeimos tradicija tęsiama nuo 1930 m

   

  TUTU KEPURĖS ŽIEMAI

  Visa žiemos produkcija gaminama iš merino vilnos.

  Merino vilna – tai aukščiausios kokybės merinosų avių vilna. Ši vilna išgaunama visiškai natūraliu būdu, t. y. ūkininkams auginant avis. Merino vilnos tekstūra – be galo švelni ir minkšta, todėl labai tinka vaikučiams. Merinosų vilna turi savyje natūralaus riebalo lanolino, kuris pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Dėka ypatingų merino vilnos savybių ji ne tik sugeria, bet ir išgarina drėgmę, saugo nuo temperatūrų kaitos, tinka nešioti ir alergiškiems vaikam 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija